ARCHIVE EXHIBITIONS

Home/ARCHIVE EXHIBITIONS
ARCHIVE EXHIBITIONS 2018-04-04T09:08:22+00:00

1996

Johan De Wit + performance (film, video, objecten i.s.m.didgeridoospeler)

Michaël Borremans “cerebral office” + gesprek met de kunstenaar


1997

Michaël Schepens + gesprek met de kunstenaar

Johan De Wilde + dialogue intérieur

Groepstentoonstelling “Alom & Hiernevens” Zwartzusters (i.s.m. cO.la)
Maria Blondeel, Michael Schepens, Werner Cuvelier, Thomas Broadbent, Wouter Coolens, Andreas Brehmer, Johan De Wit, Johan De Wilde, Filip Francis, Rik De Boe, Niels Donckers, Lieve D’hondt, Frederic Geurts, Sylvie Janssens de Bisthoven, Marcel Zalme, Michel Moers, Patrick Merckaert, Yoshi Matsumoto, Peter Morrens, Hans Verhaegen, Jean-Pierre Ransonnet, Jan Schietekat, Peter Schoutsen, Michael Borremans, Paul Gees, Marc Schepers, Chris Thijs, Hans Van Heirseele, Lucie Malou, Johan Van Roy, Lucia Penninckx, Guy Van De Plassche, Marc Vanderleenen, Collectief Ingelingen + catalogus/multipel

Project ISM Raaminstallaties in Voorkamer (i.s.m. Mex, Künstlerhaus Dortmund en vzw Experimental intermedia Gent)
Maria Blondeel & Michael Vorfeld (D)
Josef Reiter (AU) & Hubert Lobnig (AU)
Shinichi Yanai (J)
Christoph Bangert (D)

Concerten in de kapel van de Zwartzusters
Phil Niblock (USA)
Heinz Weber (D)
Jens Brand (D)
Michael Vorfeld (D) en Maria Blondeel
Rubio strijkkwartet creatie van strijkkwartet 1 van Martin Valcke

Hans Verhaegen “van 101 tot 126” + live voorstelling tekst


1998

Guy Vandeplassche + gesprek met de kunstenaar

Thomas Broadbent (USA) + concert van de ‘Singing Painters’ en Bart Maris solo

Dirk Zoete

Peter Schoutsen (NL) “tastbaar netvlies”

Sylvie Janssens de Bisthoven


1999

Locatieproject groepstentoonstelling “Onix Shoe” (i.s.m. Experimental Intermedia Gent)
Katrien Allaert, Michael Ballou (USA), Jens Brand (D), Naomi Watanabe (J), Guy De Bièvre, Anton Cotteleer, Lieve D’hondt, Heike Kern (D), Peter Boelens, Dirk Zoete, Peter Schoutsen, Els Opsomer, Ann Seebach en Stef Stagel (D), Eberhard Weible (D) + catalogus/CD rom

Lucie Malou + realisatie werk in situ

Johan Meskens project 1
Johan Meskens project 2 + bezoek atelier

Marc Vanderleenen


2000

Michael Ballou (USA)

Anja Vermeir “{dis}position”

Locatieproject “Geen tijd”, een project onder gedwongen omstandigheden
Trees De Mits, Peter Schoutsen, lucia Penninckx, Peter Warnier, Jacques Charlier, Hendrik Vermeulen, Qoqo & Schultheiss, Tytti Tapaninen, Luc Deleu, Daniel Libens, Wouter Coolens, Zjuul Devens, Dré Devens, Sante Scardillo, Yvonne De Grazia, Johan Meskens, Maria Blondeel, Filip Francis, Yoshi Matsumoto, Thomas Broadbent, Larry Walczak, Robin Michaels, Carol Warner, Angela Wyman, Marc Vanderleenen, Frederic Bell, Lieve D’hondt, Michael Schepens, Lucie Malou, Luc Coeckelberghs, Anton Cotteleer, Leen Voet, Freya Maes, Martien Van Beeck, Andreas Brehmer, Johan De Wit, Johan Van Geluwe, Patrik Kindermans, Ed Daverveldt, Dimitri Cools, Werner Cuvelier, Frederic Geurts, Luc Fierens, Johan De Wilde, Richard Human, Joost Surmont, Marc Schepers, Michael Ballou, Hans Verhaegen, Patrick Merckaert, Marcel Zalme, Peter Morrens, Rik De Boe, Luc Dondeyne, Maria Gabriëlle, Dirk Braeckman, Hans Eneman, Jan Verhaeghe, Andreas Mayer, Winneke Van Muiswinkel, Walter Hermans, Annina Van Sebroeck, Ignace Van Ingelgom, Baudouin Oosterlinck, Paul Verstreken, Guy Lieckens, Karin Hanssen, Bart Verwilt, Ludo Engels, Niels Donckers, Ingrid Mostrey, Rudy De Greef,…

Heike Kern (D) “en trance only (piece for insiders)”


2001

Yvonne De Grazia (I) “ultralight tragedy”

“room pr” Rik De Boe, Maria Blondeel, Lieve D’hondt & Peter Morrens, samenwerkingsverband + live-performance

Guy Richards Smit (USA) “I’m mean because I like you” + live stand-up comedian

Mitsuru Motomatsu (J) Puddles Artist Initiative Links

Locatieproject IM, on very special brief occasions mijngebouwen Waterschei (i.s.m. Experimental Intermedia Gent en Flacc Genk)
Pierre Bastien (F), AUVID (CZ), Harald Busch (D), Yukio Fuyimoti (J), Mario Van Horrik, (NL), Hiroko Ichihara (J), Phil Niblock (USA), Paul Panhuysen (NL), Analisa Catani (I), Maria Blondeel, Lieve D’hondt, Ludo Engels, Zjuul Devens, Dario Parisini (I), Dirk Wachtelaer, Stevie Wishart (AUS), Jio Shimizu (J), Fabrizio Rivola (I), Leon Van Noorden (NL), Macunias Ensemble, Petra Dubach (NL), Peter Morrens Rik De Boe, Guus Koenraads (NL)

Michel Van Grieken affiche-project Big In Japan

Puddles Versus Clean Brothers Peter Morrens/Rik De Boe Osaka Japan

Trees De Mits “Life Jacket for Two”


2002

Michel Van Grieken “het verlangen, off the record”

Koen Wastijn “Tuin van Eden”

LocatieProject “Mapping The Vicinity” Thomas Broadbent, Patricia Smith, Richard Human, Norma Markley, David First + concert David First

Locatieproject “Zuster S, begina”Lierse begijnhof (i.s.m. Liers Genootschap voor Geschiedenis)
Marie Julia Bollansée, Esther Bruggink, Wim Cuvers, Rik De Boe, Yvonne De Grazia, Johan De Wilde, Bart Dhaluin, Niels Donckers, Ronny Heiremans, Gie Lieckens, Freya Maes, Patrick Merckaert, Peter Morrens, Marc Nagtzaam, Lucia Penninckx, Michael Schepens, Marc Schepers, Peter Schoutsen, Remko Schultheiss, Oxana Taran, Michel Van Grieken, Ignace Van Ingelgom, Katleen Vermeir, Bart Verwilt, Koen Wastijn, Stevie Wishart, Takashi Yamaguchi, Marcel Zalme + concert Stevie Wishart

Michael Ballou (USA) “Fictive Archive”


2003

Anton Cotteleeer “Anton’s”

Beeld in park Felix Happark Etterbeek
Peter Schoutsen (NL), Wim Cuyvers, Mike Ballou (USA), Colombe Marcasiano (F), Ronny Heiremans & Katleen Vermeir, Dirk Zoete, HAP, Pierre Bastien (F), Thomas Broadbent (USA), Claudia Kölgen (D), 51N4E, Leen Voet, De Boe & Morrens.

Evenementen tijdens beeld in park
28 Juni 2003 : concert QO2 (B) met op het programma werk van Pauline Oliveros (USA) en
Manfred Werder + selectie uit de kortfilms van Mike Ballou (USA) + selectie uit het videowerk van Dirk Zoete (B)
2 augustus 2003 : – Artcinema OFF/OFF presenteert een selectie historische experimentele films met op het programma werk van Eugene Desclaw, Oscar Fischinger, Hans Richter, Bruce Baily, Francis Thompson, Len Lye, Marie Ellen Bute, Hy Hirsh, Larry Jordan, Mc Laren. Duur : 83 min + optreden Noise Makers Fifes / DirkFeytons (B)
29 augustus 2003 : – concert Cellules d’intervention Metamkine Lionel Marchetti /Jerome Noetinger (F) + concert Pierre Bastien
13 september 2003 : – concert Charlemagne Palestine (USA) – beeld en tekst Wim Cuyvers / Marc De Blieck + video Ronny Heiremans / Katleen Vermeir + Powerpointpresentatie € space 51N4E

Frederic Geurts en Jens Brand Heilige Geest Lier + Concert Pierre Bastien

Kijkraaminstallaties in Voorkamer kunstenaars beeld in park Claudia Kölgen, Peter Schoutsen, Thomas Broadbent, Dirk Zoete

Babak Afrassiabi – films en lezing


2004

Wim Cuyvers publiek huis in voorkamer + lezing “de publieke ruimte”

Puddles artist-initiative links 2003 – locatieproject Chino Shuichi, Machiko Tagami, Jun Ozaki, Jan Kempenaers, Lieve D’hondtn Almut Rink & Christoph Schlegel, Footage documentationJapan, works of different artists

Jan Kempenaers

Zie tekening – Museum Wuyts-Van Campen & Baron Caroly Lier Autonome en functionele tekeningen van:
Michael Ballou (USA), Maria Blondeel, Michael Borremans, Wouter Coolens, Patrick Couder, Wim Cuyvers, Anne Daems, Bob Daenen, D’auwe, Rik De Boe, Gerda Dendooven, Ronald De Preter, Raf De Raes, Johan De Wilde, Christoph Fink, GAL, Ingrid Godon, Carole Guth, Frank Halmans (NL), Karin Hansen, Walter Hermans, Anna Heylen, Jeroen Hollander, Johannes Kahrs (D), Natasja Kensmil (NL), Jean Bernard Koeman, David Kostenbaum, Lucie Malou, Mark Manders (NL), Ever Meulen, Peter Morrens, Marc Nagtzaam (NL), Ans Nijs, Hans Op De Beeck, Jean-Louis Prignot, Jean Pierre Ransonnet, Koen Reybroeck, Peter Rogiers, Sandra Schrevens, Patricia Smith (USA), Marc Sterkmans, Oxana Taran, Koen Theys,Patrick Vanden Eynde, Guy Vandeplassche, José en Irène Vandeplassche, Petra Van Dorpe, Marcel Van eeden (NL), Dr. Hugo Vanermen, Peter Van Gheluwe, Willem Van Genk (NL), Hans Verhaegen, Gert Verhoeven, Daniela Verwilt, Jan Wellens, Dirk Zoete, Marcel Zalme (NL),…
Tekeningen uit de museumcollectie: Henri De Braekeleer, Raymond de la Haye, Gerard De Lairesse, Hendrik Johannes Haverman, 16de en 17de eeuwse Italiaanse School, Nicolas Lancret, Willem Linnig, F.J. Navez, Ignace Raeth, Félicien Rops, Andreas Schelfhout, Han Van Meegeren, Theo Van Rysselberghe, Theo Verstreken, 16de en 17de eeuwse Vlaamse School.

Frank Halmans (NL) ‘UIT’

David Wells en Adam Simon (USA) ‘Fieldwork’ +dia-voorstelling en video-werk

Peter Morrens & Rik De Boe Gallery Surge Tokyo Japan Low Fish installatie & performance + Video-collaboration with W Cube Members

Yosuke Ito (J),” release/remaining”

Sell Out (USA) – locatieproject met Danial Aycock, Ethan Crenson, David Shapiro, David Kramer, Thomas Broadbent, Naval Cassidy, Amanda Alic

Merlin Spie ‘Bombed shell falling’ +performance


2005

Koen Broucke / Gerda Steegmans taarten – kruiken – stempels – tekeningen

Elke Lehmann “Re-Bagged: First Collection”

Harald Busch (D) “ Light of reason” installatie 24/24 u

‘2’ in cc Colibrant
2 documentaires
‘ Keep the river to the right ‘ a modern cannibal tale David en Laurie Gwen Shapiro (USA)
‘ Danchizake ‘ ( homemade saké ) 2001 – Satoshi Ono (J)
2concerten / 2 performers
‘ the romberg pieces‘ 2001 film Harald Busch + guitar / electronics Erhard Hirt (D)
Marcelo Aguirre + Michael Jon Fink ( ARG & USA )
2 kortfilms
‘ Ca Va ‘ / ‘ Une Journée Particulière ‘ / 2005 – Johan De Wilde
‘ Sound Watch ‘ 2004-2005 – Rik De Boe
2 zeer korte films
‘Luckey’ in the land of the wealthy / ‘Luckey’ in Paris – van Mike Ballou (USA)
+2 films in loop
Asshole – 2002 – van David Kramer (USA)
Social Club – 2003 – van David Kramer / larry Walczak (USA) + Million Dollar Moment – 2004 – van David Kramer (USA)

Eva Maria Kollischan (D) ” tekening ”
Sam Ashley (USA) – performance “everyone laughed when I sat down at the piano”

Michel Moers ” wallpapers & user guides “


2006

1.Heilige Geest
Patrick Beaulieu (CAN), Ruben Bellinkx, Koen Broucke, Anton Cotteleer, Patrick Couder, Yves Coussement, Johan De Wilde, Luc Dondeyne, Sofie Muller, Marc Nagtzaam (NL), Peter Schoutsen (NL), Patricia Smith (USA), Oxana Taran (UKR), Yves Velter, Bart Verwilt, Stevie Wishart (AUS)

2. Heilige Geest
Michael Ballou (USA), Karin Borghout, Thomas Broadbent (USA), Harald Busch (D), Wim Cuyvers/Marc De Blieck, Johan de Wit, Helmut Dick (D), Frederic Geurts, Han Hoogerbrugge (NL), David Kramer (USA), Jan Robert Leegte (NL) , Gabriel Lester (NL), Nora Ligorano/Marshall Reese (USA), Guy Richards Smith (USA), Herman Van Ingelgem, Hans Verhaege, Adriaan Verwée, Karel Wouters
+ performance Adachi Tomomi (J)
+ the romberg pieces by Erhard Hirt and Harald Busch (D)
+ concert “the singing painters” Vocals & lyrics: Hans van Heirseele, Lead guitar: Michael Borremans, Drums & percussion: Merlyn Paridaen + industrial soundscape: Jamez Dabramski Dean

3. Heilige Geest (Weekend)
Marcello Aguirre (ARG), Pierre Bastien (FR), Maria Blondeel , Guy De Bièvre, Rik De Boe, Jens Brand (D), Yoko Enoki (J) & Ada Van Hoorebeke, Ignace Van Ingelgom, Yosuke Ito (J), Hans W. Koch (D), Philipp Lachenmann (D), Timo Van Luijk, Raymond Dijkstra, Till Nachmann (D) & Stefan Silies (D), Trekanten Video Formidling (DK)

4. Heilige Geest (Einde)
Christoph Bangert (D), Peter Bogers (NL), Martin Dege (D), Leen Degezelle, Lieve D’hondt, Uwe Ehrengruber (D), HAP, Christian Hasucha (D), Kim Keever (USA), VeitLandwehr & Florian Zwissler (D), Almut Rink (D), Christoph Schlegel (AUT) & Christian Teckert (AUT), David Shapiro (USA), Marc Vanderleenen, Freek Wambacq, Marcel Zalme (NL) + live performance jozefaleksanderpedro (B)


2007

HOME, is where the heart is
Maurice Van Tellingen (NL), Ronan-Jim Sevellec (F), Annetta Kapon ( GRC), Beate Spalthoff (D), Peter Scott (USA), Sigrun Appelt (AUT), Rudy Bogaerts (B), AlainPaiement (Can), Frank Halmans(NL), Pépé Smit/Harm Vanden Berg (NL), Ilke De Vries (B), Wesley Meuris (B), Samuel Rousseau (F)

Christian Hasucha, The Island – Grote Markt Lier

Interventies – Aram Bartholl, Frank Bölter, Christian Hasucha, Helmut Dick – Voorkamer Lier

‘ Nieuwe Collectie ‘ Een presentatie van de collectie van het Stedelijk Museum Wuyts-Van Campen en Baron Caroly in relatie met werk van actuele kunstenaars. Een keuze van Voorkamer – Stedelijk Museum Wuyts-Van Campen & Baron Caroly – van 1 december 2007 t/m 2 maart 2008
WOUTER ABTS, WILLEM AERTS, AXEL ANTAS (FIN), FREDERICK BELL (GB), RUBEN BELLINKX, MARCEL BERLANGER, JACOB BILTIUS, MICHAEL BORREMANS, TH. W. BOSSCHAERT, DIRK BRAECKMAN, PIETER BREUGHEL DE JONGE, PETER BUGGENHOUT, ALEXANDRE CALAME, CORNELIUS CELS, DAWN CLEMENTS (USA), THEODOOR CLEYNHENS, WERNER CUVELIER, FERDINAND DE BRAEKELEER, RAYMOND DE LA HAYE, JOOS II DE MOMPER, JAN-BAPTIST DE WEERT, JAN FRANS ELIAERTS, PATRICK EVERAERT, PIETER FAES, HENRI FANTIN-LATOUR, FRANS FLORIS, OLIVIER FOULON, THEODOOR FOURMOIS, FILIP FRANCIS, TILL FREIWALD (D), PIETER GEENEN, JOHANNES GLAUBER, CORNELIS GROENEDAEL, KARIN HANSSEN, THOMAS HUBER (CH), FLORIS JESPERS, KIM KEEVER (USA), BAREND CORNELISZ KOEKKOEK, JAN PIETER FRANS LAMORINIÈRE, ELKE LEHMANN (USA), PETER LELY, PETER LEMMENS, JAN LIEVENS, WILLEM LINNIG, NIKOLAAS MAES, LAWRENCE MALSTAF, ERIK OLOFSEN (NL), BALTHASAR PAUL OMMEGANCK, HANS OP DE BEECK, THOMAS RAAT (NL), CLAUDIA RADULESCU (RO), PETER ROSTOVSKY (USA), PIETER PAUL RUBENS, SARAH & CHARLES, ANDREAS SCHELFHOUT, PIETER JAN SCHOTEL, WARD SHELLEY (USA), RENIE SPOELSTRA (NL), BATIA SUTER (CH), DAVID I TENIERS, ROBERT TOURNIERE, EDGARD TYTGAT, PATRICK VAN CAECKENBERGH, ERIC VAN DE PITTE, JAN VAN DER HEYDEN, JOCHEM VAN DER SPEK (NL), MELS VAN ZUTHPEN (NL), LOUIS VAN ENGELEN, PIET VAN ENGELEN, JAN VAN GEEL, MICHEL VAN GRIEKEN, KAREL VENNEMAN, FRANÇOIS XAVIER HENRI VERBEECK, LEEN VOET, LEON VRANKEN, PAUL WANTE, WIM WAUMAN, JAN WIJNANTS, HANS WIJNINGA (NL), FLORENT WILLEMS, EDWARD PIERRE WOUTERS, KAREL WOUTERS, WILLEM-JOZEF WUYTS, DIRK ZOETE


2008

DIRK ZOETE & TIM BROWN (USA), DELLA CALBERSON, HUGO DEBAERE, TOMMY DE BLOCK, HUGO VANNESTE

Found / Gevonden / Trouvé
MICHAEL BALLOU (USA) ANNE MARIE CREAMER (USA) ROBERT DEVRIENDT (B)  ILKE DE VRIES (B) JOHAN DE WILDE (B) NATE HARRISON (USA) SYUNSAKU HISHIKARI (JP) TAKAHIKO IIMURA (JP) CHRIS JORDAN (USA) RUPPE KOSELLECK (D) HARALD KUBICZAK (D) LARS LAUMANN (NO) ARTHUR LIPSETT (CAN) CARLO MISTIAEN (B) RIK MOENS (B) MORRENS/DE BOE (B) SOFIE MULLER (B) MARC NAGTZAAM (NL) SERGE ONNEN (FR) WILLIAM POWHIDA (USA) JASPER RIGOLE (B) CATHERINE ROSS (USA) RUNWRAKE (GB) KELLY SEARS (USA) SODAJERK WITH SAM SMITH (AU) WILLIAM STONE (USA) ROBERT SUERMONDT (CH) BATIA SUTER (CH) RAYMOND TAUDIN CHABOT (NL) PATRICK VANDEN EYNDE (B) RINUS VAN DE VELDE (B) HUUB VINKEN (NL) DAVID WELLS (USA) VIVIAN WONG (USA) ERIC YAHNKER (USA) DIRK ZOETE (B)
+ open air screenings
Anne Marie Creamer (USA) “Meeting the Pied Pieper in Brasov”
Ilke De vries (B) “Sound of movie”
Kelly Sears (USA) “Charles & Christopher”
Vivian Wong (USA) “Kill John Wayne”
Takahiko Iimura (JP) “Eyerape”

MAUD VANDE VEIRE


2009

“10 + 2 1/2” Voorstelling publicatie + presentatie archief multiples’ + Nieuwe multiples van Ruben Bellinkx, Rinus Van de Velde, Adriaan Verwée, Morrens & De Boe, Marc Nagtzaam, Frederic Geurts, Jens Brand, Helmut Dick, Huub Vinken, Rudi Bogaerts, Karel Wouters, Oxana Taran

“Werner Cuvelier &”
MARIA BLONDEEL, RUDOLF BOEHM, RAF BUEDTS, ANDRÉ CADERE, ROBERT CLIQUE, WOUTER COOLENS, AMÉDÉE CORTIER, JULIEN COULOMMIER, MARIO DE BRABANDERE, ÇIS DEGAND, WILLY DE SAUTER, JOHAN DE WIT, LIEVE D’HONDT, MIEJA D’HONDT, NORMAN DILWORTH, PETER DOWNSBOROUGH, PAUL GEES, ROEL GOUSSEY, PETER VAN HEIRSEELE, RENÉ HEYVAERT, PHILIP HUYGHE, JEAN-GEORGES MASSART, DANNY MATTHYS, FRANCOIS MORRELET, AURÉLIE NEMOURS, DIRK PEERS, VEERLE PENNINCK, LUCIA PENNINCKX, JEAN-PIERRE RANSONNET, STAF RENIER, PETER ROEHR, JULIETTE ROUSSEF, GUY VANDELOISE, ETIENNE VAN DOORSLAER, DAN VAN SEVEREN, BERNARD VILLERS, ROGER WITTEVRONGEL, PIET YSABIE …

‘ Valse Wand ‘
KELLY CHORPENING (USA), ERKI DE VRIES ism ANTON BOON, REINHARD DOUBRAWA (D), LIZAN FREIJSEN (NL), NILS NOVA (SV/CH), LUCIE RENNEBOOG, TIM RYCKAERT, SARAH & CHARLES, AAM SOLLEVELD (NL), KJELL VARVIN (NO)


2010

Projectweek studenten tekenen 2 bac en 3 bac KASK Gent

Wonderweg ism HUUB VINKEN & PETER SCHOUTSEN ANNE VERELST, ANDY PEETERS, BDR, CHRISTOPHE VAN ELST, FILIP VAN WINKEL, GERD DOOMS, JORIS KEMPER, KATHLEEN BOSMAN, LINEA DE ROO, MARC STERCKMANS, MATTHIAS VAN HECKE, SEBASTIAAN SNOECKX, SOPHIE VAN HOVE, STIJN MOONS, SUEY AARTS, SUZAN MATTHYS, VEERLE VANNITSEN, ERWIN VAN LOVEREN

Pierre Bastien Automatic music & GUILLAUME MAUPIN, BIO (ANA)LOGIC LIVESCAPE, KAREL DOING, COMPAGNIE JEROME THOMAS, PIERRICK SORIN, ALAIN BIET, NILS NOVA, GUY DE LACROIXHERPIN

“Verwantschappen, een kabinet” (8/11/2009-7/2/2010) in Z33 Hasselt
Axel Antas, Bas Jan Ader, Gerard Van Lankveld, Galilei Galileo, Johannes Kepler, Gerrit Van Bakel, Markus Raetz, Hendrick Golzius, Osvaldo Cavandoli, Giovanni Battista Piranesi, Roman Signer, Erwin Wurm, Dirk Braeckman, Ann Veronica Janssens, Paul Gees, Rik De Boe, Michael Ballou, Hiroshi Sugimoto, Vladimir Shukov, Peter Morrens, Werner Cuvelier, Joachim Bandau, Dries Van Tieghem, Marc Nagtzaam, Guy Van De Plassche, Lieve D’hondt, Johan De Wilde, Leen Degezelle, Ruben Bellinkx, René Heyvaert, Christoph Fink

“Meer” (11/9/2010-24/10/2010)
LAURENCE AEGERTER (F), OSHIN ALBRECHT (B), JOACHIM BANDAU (D), GWENNETH BOELENS (NL), WIM BOUCIQUE (B), MATT BUA (USA), DE ONDERNEMING (B/NL), JAN DE VLIEGHER (B), HELMUT DICK (D), GRIET DOBBELS (B), DANIEL EATOCK (UK), YANNICK FRANCK (B), CHRISTINE GAREZ (B), ANITA GROENER (IRL/NL), TOINE HORVERS (NL), RON JUDE (USA), WILLIAM LAMSON (USA), OLIVER LARIC (D), GARETH LONG & DEREK SULLIVAN (CAN), KATJA MATER (NL), LAUREN NASSEF (USA), CAROLINE MC CARTHY (IRL), MARIA ROOSEN (NL), ANDRE SMITS (NL), PENELOPE UMBRICO (USA), STEPHAN VAN DEN BURG (NL), ERIK VAN DER WEIJDE (NL), MARIJN VAN KREIJ (NL), MICHAEL WOLF (D), ERIC YAHNKER (USA)
performance TOINE HORVERS: ‘Names: sections of the brain’ performance en YANNICK FRANCK: ‘Feu l’artifice’

“Zweierlei” (10/10/2010-14/11/2010) Morrens & De Boe Productions present VOORKAMER_Invited by Ausstellungsraum Klingental, Basel, Switzerland,
sarah & charles & peter & rik (B) jasper rigole (B) nils nova (SV/CH) tim ryckaert (B) morrens & de boe (B) marc nagtzaam (NL) david kramer (USA) thomas broadbent (USA) johan de wilde (B) patricia smith (USA) peter morrens (B) michael ballou (USA) pierre bastien (F) rik de boe (B) patrick vanden eynde (B) huub vinken (NL) catherine ross (USA) maurice van tellingen (NL) ruben bellinkx (B) carlo mistiaen (B) wim cuyvers (B) david shapiro (USA) dirk zoete (B) leon vranken (B) leen voet (B) hans verhaegen (B) marijn van kreij (NL), werner cuvelier (B), jens brand (D)


2011

Morrens & De Boe Productions present Voorkamer (5/2/2011-19/3/2011) Invited by Les Brasseurs / L’annexe Liège Belgium
“II” au brasseurs + Jens Brand – Gpod, One planet – One Player à l’annexe

LAURENCE AËGERTER (FR), KRISTOFFER AKSELBO (DK), MICHAEL BALLOU, (USA), PIERRE BASTIEN (FR), RUBEN BELLINKX (B), JENS BRAND (D), THOMAS, BROADBENT (USA), HARALD BUSCH (D), WIM CUYVERS (B), RIK DE BOE (B), JOHAN DE WILDE (B), HELMUT DICK (NL), REINHARD DOUBRAWA (D), FREDERIC GEURTS (B), DAVID KRAMER (USA), WILLIAM LAMSON (USA), CARLO MISTIAEN, (B), PETER MORRENS (B), MORRENS & DE BOE (B), MARC NAGTZAAM (NL), NILS NOVA (SV/CH), DE ONDERNEMING (B), JASPER RIGOLE (B), CATHERINE ROSS (USA), TIM RYCKAERT (B), SARAH & CHARLES (B), ARIEL SCHLESINGER (IL), BEATE SPALTHOFF (D), BATIA SUTER (CH), HERMAN VAN INGELGEM (B), MAURICE VAN TELLINGEN (NL), PATRICK VANDEN EYNDE (B), MAUD VANDE VEIRE (B), RINUS VAN DE VELDE (B), HUUB VINKEN (NL), LEEN VOET (B), LEON VRANKEN (B), DIRK ZOETE (B)

In- and outside – writing (22/5/2011-2/7/2011)
JOE AMRHEIN (US) KASPER ANDREASEN (DK) MARIA BARNAS (NL) SIMON BENSON (UK) DAVID BLACKMORE (IE) BENI BISCHOF (CH) SONIA BOYCE (UK) JAMES BROOKS (UK) RYAN BROWN (US) PAVEL BÜCHLER (UK) KENNY CALLENS (BE) PAUL CASAER (BE) KELLY CHORPENING (US) GEERT CLARISSE (BE) KLAUS COMPAGNIE (BE) WOUTER COOLENS (BE) VAAST COLSON (BE) ANNE DAEMS (BE) RIK DE BOE (BE) THIERRY DE CORDIER (BE) VOEBE DE GRUYTER (NL) JOHAN DE WILDE (BE) REINHARD DOUBRAWA (DE) SACHA ECKES (BE) FRED EERDEKENS (BE) RACHEL E. FOSTER (US) ILSE ERMEN (BE) BENOÎT FELIX (BE) REBECCA FORTNUM (UK) CHRISTOPH FINK (BE) JOE HARDESTY (US) ANE METTE HOL (NO) TOINE HORVERS (NL) DEAN HUGHES (UK) ADAM HUMPHRIES(UK) HIROKO ICHIHARA (JP) SUSAN JOHANKNECHT (US) DAVID KRAMER (US) WERNER MANNAERS (BE) NORMA MARKLEY (UK) BERT MEBIUS (NL) TINE MELZER (DE) PATRICK MERCKAERT (BE) LOUISA MINKIN (UK) CARLO MISTIAEN (BE) PETER MORRENS (BE) ANNA MOSSMAN (UK) MARC NAGTZAAM (NL) RUPERT NORFOLK (UK) ANS NYS (BE) ALICE O’HANLON (UK) SERGE ONNEN (FR/NL) POL PIERART (BE) WILLIAM POWHIDA (US) GUY RICHARDS SMIT (US) STEVE RODEN (US) GUY ROMBOUTS (BE) WILHELM SASNAL (PL) ARMAND SCHULTHESS (CH) ROSALIE SCHWEIKER (DE) KATE SCRIVENER (UK) FRANK SELBY (US) PATRICIA SMITH (US) LORE SMOLDERS (BE) DEB SOKOLOW (US) MOLLY SPRINGFIELD (US) KATRIN STROBÖL (DE) WALTER SWENNEN (BE) ANTE TIMMERMANS (BE) JIM TOROK (US) CODY TREPTE (US) PHILIPPE VANDENBERG (BE) STEPHAN VAN DEN BURG (NL) RINUS VAN DE VELDE (BE) REINAART VANHOE (NL) MARCEL VAN EEDEN (NL) MARIJN VAN KREIJ (NL) DRIES WARLOP (BE) MELVIN WAY (UK) OFER WOLBERGER (US) STÉPHANE QUERREC (FR)

Uitgesteld” (24/9/2011-30/10/2011) WIM CUYVERS, PAUL VERSTREKEN, PETER MORRENS


2012

Jens Brand “The Disappearance of Media*/A Manifestation of Elephants*”_(26/11/2011-22/01/2012)
With contributions by LISA COUSINS, SHEPHERD NDUDZO & WALTER ROIL

Projectweek KASK in Voorkamer (26/03/2012-30/03/2012)
FREDERIQUE CULOT, JELLE HAEGEMAN, BARBARA DESMEDT, LUC LEPLAE, OLIVIER MAEKELBERGHE, SARAH ZWARTS, AN-SOFIE VAN PARYS, NEEL DE BRUYCKER

CINEMA (11/05/2012-08/07/2012)
MICHAEL BALLOU (US), PERRY BARD (US), TOMAS BOIY (BE), RODERIK BÖSENSELL (BE), SAMIR BOUDIA (BE), JENS BRAND (DE), COLLECTIF_FACT (CH), DAWN CLEMENTS (US), ROBERT CURRIE (UK), JONAS DAHLBERG (SWE), RIK DE BOE (BE), NATHAN DE BEUCKELEER (BE), BABS DECRUYENAERE (BE), PAUL DEMARINIS (US), KAREL DOING (NL), CONSTANT DULLAART (NL), GLENN GEERINCK (BE), ELIAS HEUNINCK (BE), KIEL JOHNSON (US), REECE JONES (UK), G. LEDDINGTON (UK), JASON LAZARUS (US), ADRIAN LOHMÜLLER (DE), ALEX MACKENZIE (CAN), ELIZABETH MCALPINE (UK), PETER MILLER (US), LAETITIA MOLENAAR (NL), ALEXANDRA NAVRATIL (CH), GÁBOR OSZ (HU/NL), ANDREI ROITER (RU), KELLY SEARS (UK), BAS SCHEVERS (NL), WIM VAN DER LINDEN (NL) & WIM T. SCHIPPERS (NL), GUY SHERWIN (UK), JOHN SMITH (UK), PATRICK VANDEN EYNDE (BE), RON VAN DER ENDE (NL), JOEP VAN LIEFLAND (NL), ROBIN WAART (NL)

Hannelore Van Dijck “Le Plat Pays” (24-25-26/08/2012)


2013

“Something Old, Something New, Something Borrowed, Something Blue” (19/01/13-03/02/13)
Tomas Boiy, Jens Brand, Rik De Boe, Peter Morrens & Hannelore Van Dijck

Singular Surroundings” (29/03/13-31/03/13) Projectweek studenten Vrije Kunsten_KASK/School of Arts Gent in Voorkamer Lier
Catharina Dhaen, Emma Mortier, Jolijn Baeckelandt, Dieter Vandenheede, Nicolas Bal, Evi Steyaert, Anne Ranson, Barbara Desmedt, Jelle Haegeman, Manoe Adusei Owusu, Charlotte Van Nuffel en Reinhard Doubrawa (D)

JOHAN DE WILDE – IK WORDT 19 MAY 2013 – 7 JUL 2013
& Adriaan Verwée, Alexis Verpaele, André Van Wassenhove, Andreas Brehmer, Ann Coupez, Annick De Roeck, ARPAÏS du bois, Bart Dierick, Bart en Louky Keijsers Koning, Bernard Ceyssens, Bettina von Hase, Boudewijn De Muynck, Carlo Mistiaen, Carole Vanderlinden, Caroline Vincart, Cathy De Vos, Chris van der Burght, Christel Michiels, Christine Van Der Heyden, Christophe Lezaire, Colette Broeckaert, Daniela Verwilt, Dirk De Smet, Dirk De Wilde, Dirk Braeckman, Dirk Meuleman, Dirk Zoete, Edmond Santo, Eric De Smet, Erik Beernaert, félix, Filip Muysoms, Francoise Tuytens, Frans Buyse, Frederic Geurts, Frederik Bogaert en Veerle Heirman, Frederik Vergaert, Gery De Smet, Gino Pecqueux, Guido De Bruyn, Hans Bocxstael en Annemie Tweepenninckx, Hans Verhaegen, Hans Theys, Hartmut Liste, Heleen Van Haegenborgh, Heleen Van de Putte, Hendrik Vermeulen, Hilde Van Canneyt, Hillebrand van Kampen, Ilka Stevens, Inge Braeckman, Ignace Van Ingelgom, Iris Manzanares, Jan Hermans, Jean-Marie Bytebier, Jens Brand, Jeroen Laureyns, Jeroen Wille, Jo De Puydt, Johan De Coker, Joost Surmont, Joost Colpaert, Joris Ghekiere, kabinet Morrens & De Boe {Birde Vanheerswynghels, Bits & Pieces, Cel Crabeels, Chet Baker, Claire L. Evans, Clary Stolte, Étienne Léopold Trouvelot, Geert Goiris, Glenn Sorensen, Gustave Flaubert, Hans-Peter Feldmann, JCJ Vanderheyden, Johan De Wilde, John Stezaker, Karel Schippers, Leïla Brett, Michelangelo, Ori Gersht, Peter Fischli & David Weiss, Peter Morrens, Rein Dufait, Richard Forster, Rik De Boe, Ruth van Beek, Ryan Brown, Saul Leiter, Sylvie Monden, Wouter Coolens}, Karin Hanssen, Kobe Wens, Kris Latoir,, Laura van, Lies Taghon, Liesbeth van Hacht, Lieve D’hondt, Luc Barbier, Luc Coeckelberghs, Luc De Roeck, Luc Derycke, Lucia Penninckx, Marc De Blieck, Marc Soep, Marc Vanderleenen, Maria Degrève, Maria Wils en Gerda Van Herreweghen, Marie-Paule De Vil, Marlies Hamelynck, Martien Van Beeck, Michaël Borremans, Michel Couturier, Michel Van Grieken, Mieke Verschaeve, Mike Platt, Mil Ceulemans, Myriam Mestiaen, Nicolas Provost, Nicolas Leus, Oxana Taran, Patricia Rau, Patricia Smith, Paul De Braeckeleer, Paul Gees, Paul Lagring, Peter Morrens, Peter Bracke, Peter Van Gheluwe, Peter Vermeersch, Philippe Kempeneers, Philippe Van Cauteren, Pierre en Charlotte Debra, Piet Coessens, Pieter Van de Gender, Reinhard Doubrawa, Rens Oomens, Rik De Boe, Rik Hemmeryckx, Rinus Van de Velde, Robin Vermeersch, Roel Goussey, Rolf Quaghebeur, Ronald Soetaert, Rudi Bogaerts, Sarah Westphal, Servi van Grinsven, Sjoerd en Merlyn Paridaen, Stefan Paeleman, Steinar Hammerstad, Stephane Simoens, Stephanie Leblon, Stephanie Kail, Steve Michiels, Stijn Cole, Tamara Van San, Tanguy Eeckhout, Thomas Bogaert, Vincent Geyskens, Vincent D’Hondt, Vincent de Roder, Walter Ertvelt en Griet Garreyn, Werner Cuvelier, Werner Mannaers, Werner Ruts, Wim Waumans en Wouter Coolens

THOMAS BROADBENT (IN SITU) “TEMPORAL HABITAT” 31 AUG 2013 – 15 SEP 2013

[MANOEUVRES] 13 OCT 2013 – 17 NOV 2013
Jesse Cremers (BE), Stefaan Dheedene (BE), Theo de Feyter (NL), Harmen de Hoop (NL), Andreas Exner (DE), Robert Otto Epstein (US), Benoît Felix (BE), Jerry Galle (BE), John Wood & Paul Harrison (UK), Jin-Kyoung Huh (KR), Indianen (BE), Tim Knowles (UK), Marijn van Kreij (NL), William Lamson (US), Bart Lodewijks (NL), Ane Mette Hol (NO), Tony Orrico (US), Alexandra Roozen (NL), Egill Sæbjörnsson (IS), Koen Sels (BE), David Shapiro (US), Helmut Smits (NL), Ante Timmermans (BE), Joris Van de Moortel (BE), Ger van Elk (NL), Kris Vleeschouwer (BE)

DUBLIN DOUBLES 12 NOV 2013 – 12 DEC 2013
Voorkamer presenteert/presents Voorkamer At BROADCAST GALLERY Dublin
JASPER RIGOLE (BE), HANNELORE VAN DIJCK (BE), MARC NAGTZAAM (NL), PATRICK VANDEN EYNDE (BE), JOHAN DE WILDE (BE), THOMAS BROADBENT (USA), TINE MELZER (CH), MICHAEL BALLOU (USA), SARAH & CHARLES (BE), LEON VRANKEN (BE), FREDERIC GEURTS (BE), BATIA SUTER (CH), RIK DE BOE (BE), PETER MORRENS (BE), XIA ROODENBURG (NL), PATRICIA SMITH (USA), LEEN VOET (BE), WILLIAM LAMSON (US), MARIJN VAN KREIJ (NL), GLENN GEERINCK (BE) , JENS BRAND (DE), REINHARD DOUBRAWA (DE), CATHERINE ROSS (USA), RINUS VAN DE VELDE & KOEN SELS (BE), JEAN-MARIE BYTEBIER (BE), JOHN WOOD & PAUL HARRISON (UK), HANK SCHMIDT IN DER BEEK & FABIAN SCHUBERT (DE), NICOLAS PROVOST (BE), RUTHERFORD CHANG (US), BART VERWILT (BE), GERLACH EN KOOP (NL), AUKJE KOKS (NL), MIRIAM BÖHM (DE), BENOÎT FÉLIX (BE), ROELAND TWEELINCKX (BE), ERIK BERGLIN (SWE), IRINA WERNING (ARG), RUBEN BELLINKX (BE), ILSE ERMEN (DE), REIN DUFAIT (BE), JOHAN DE WIT (BE)


2014

NIEUW/NOUVEAU/NEU 15 FEB 2014 – 15 FEB 2014
RINUS VAN DE VELDE & KOEN SELS_KRIS VLEESCHOUWER_REINHARD DOUBRAWA_BENOÎT FÉLIX_ROELAND TWEELINCKX _RIK DE BOE

HOGE HORIZON: BRUEGELLAND, VROEG 21STE EEUW 27 APR 2014 – 19 MAR 2015 Stedelijk Museum Lier.
PHILIP AGUIRRE Y OTEGUI (BE), BART BAELE (BE), JOE BIEL (US), JAAP BLONK (NL), THOMAS BOGAERT (BE), MICHAËL BORREMANS (BE), PIETER BRUEGHEL II(BE), JEAN BRUSSELMANS (BE), PAUL CASAER (BE), PATRICK COUDER (BE), FERDINAND DE BRAEKELEER (BE), HENRI DE BRAEKELEER (BE), ARJEN DE LEEUW (NL), MESSIEURS DELMOTTE (BE), MARTIN DEGE (DE), JOOS DE MOMPER (BE), OLPHAERT DEN OTTER (NL), VALERIUS DE SAEDELEER (BE), GUSTAVE DE SMET (BE), JOHAN DE WILDE (BE), JOHAN DE WIT (BE), JOZEF LAURENT DYCKMAND (BE), ORI GERSHT (IS), ABEL GRIMMER (BE), DAVID HAINES (UK), KATI HECK (BE/DE), TEUN HOCKS (NL), MICHEL HUISMAN (NL), KENT IWEMYR (SE), ROB JOHANNESMA (NL), KRISTOF KINTERA (CZ), EUGÈNE LAERMANS (BE), HENRI LEYS (BE), JOSEPH LIES (BE), LECH MAJEWSKI (PL), MARK MANDERS (NL), HENDRICK MARTENSZ. SORGH (NL), ANDRÉ-JOSEPH MINGUET (BE), PIETER LAURENS MOL (NL), RIA PACQUÉE (BE), CONSTANT PERMEKE (BE), ANDREI ROITER (RU), MARIA ROOSEN (NL), FABRICE SAMYN (BE), AUGUST SANDER (DE), JAKOB SMITS (BE), JAN STEEN (NL), ALFRED STEVENS (BE), WALTER SWENNEN (BE), JAVIER TÉLLEZ (VE), DAVID TENIERS II (BE), KOEN THEYS (BE), SVEN ‘T JOLLE (BE), JOOS VAN CRAESBEECK (BE), MICHEL VAN DAM (NL), PATRICK VANDEN EYNDE (BE), FRITS VAN DEN BERGHE (BE), RINUS VAN DE VELDE (BE), MARIJN VAN KREIJ (NL), FRANS VAN KUYCK (BE)*, ADRIAEN VAN OSTADE (NL), IGN. JOS. VAN REGEMORTER (BE), SABINE THEUWISSEN (BE), CHARLES VERLAT (BE), TINUS VERMEERSCH (BE), JOHANNES VOGL (DE), FRIEDERIKE VON RAUCH (DE), PHILIP WIEGARD (DE) EN DIRK ZOETE (BE)

GRAIN, WOOD, FLAX, TURF 27 SEP 2014 – 19 OCT 2014 TIME TO MEET IN VOORKAMER
PAULIEN BARBAS (NL), OHAD BEN SHIMON (IS), CHRIS CLARKE (IE/CA), OSCAR HUGAL (BE), G. LEDDINGTON (UK), KATJA MATER (NL), TAIYO ONORATO & NICO KREBS (CH), RYAN RIVADENEYRA (ES/US), ANU VAHTRA (EE), RUTH VAN BEEK (NL), BEN VAN DEN BERGHE (BE), MORITZ WEGWERTH (DE), MATTHIAS WOLLGAST (DE)


2015

MEER DAN ÉÉN 21 FEB 2015 – 1 MAR 2015
RIA PACQUÉE, PATRICK VANDEN EYNDE, SARAH & CHARLES, V & S, LAURA VAN, LIEVE D’HONDT, VINCENT & HANNELORE VAN DIJCK, REIN DUFAIT, GLENN GEERINCK, INGRID GODON, RUTH VAN BEEK

DE KUNSTENAAR ZAL AANWEZIG ZIJN 16 MAY 2015 – 4 JUL 2015
ANDRÉ BOGAERT, RAPHAËL BUEDTS, LUC CLAUS, BERTEN COOLENS, HUGO DEBAERE, KAREL DIERICKX, ANTOON DE CLERCK, RAOUL DE KEYSER, JAN DE VRIES, YVES DE SMET, IGNATIUS DE VOS, ILSE D’HOLLANDER, LEO DOHMEN, MONICA DROSTE, ROLAND D’URSEL, WALTER HERMANS, RENÉ HEYVAERT, BERND LOHAUS, MARC MAET, MARCEL MARIËN, GUY MEES, PATRICK MERCKAERT, DIRK PEERS, ROGER RAVEEL, TOON TERSAS, JEAN SCHWIND, PHILIPPE VANDENBERG, DAN VAN SEVEREN, MARK VERSTOCKT, MARTHE WÉRY, MAX PINCKERS, JEF VAN EYNDE, GUILLAUME VANDENBERGHE & RAPHAEL KOLACZ

STATIONSSTR. – NINOVE 12 SEP 2015 – 27 SEP 2015
PATRICIA SMITH, REINHARD DOUBRAWA, FREDERIC GEURTS, REIN DUFAIT, SARAH & CHARLES, EMMANUELLE QUERTAIN, HANNELORE VAN DIJCK, JENS BRAND, KOBA DE MEUTTER, KRIS VLEESCHOUWER, PAUL GEES, BART MARIS, STEPHEN VERSTRAETE, WIM WAUMAN

SVEN ‘T JOLLE — THE GOOD SHEPHERD (& OTHER SCULPTURES FOR THE NOT SO CONVERTED) 10 OCT 2015 – 22 NOV 2015


2016

T W I N T I G 19 MAR 2016 – 17 APR 2016
nieuwe edities van BART BAELE, MICHAEL BALLOU, THOMAS BOGAERT, RAPHAEL BUEDTS, LUC COECKELBERGHS, WIM CUYVERS, MARIO DE BRABANDERE, KOBA DEMEUTTER, JOHAN DE WIT, JOHAN DE WILDE, ILSE ERMEN, PAUL GEES, INDIANEN, DAVID KRAMER, BART MARIS, EMMANUELLE QUERTAIN, KOEN SELS, BATIA SUTER, SVEN ‘T JOLLE, HERMAN VAN INGELGEM, TINUS VERMEERSCH

DOPPLEREFFECT 4 JUN 2016 – 24 JUL 2016
JENS BRAND (DE) SARAH & CHARLES (BE) RIK DE BOE (BE) NIKOLAAS DEMOEN (BE) BRIAN & LEON DEWAN (US) CEAL FLOYER (UK) DAAN GIELIS (BE) ADRIEN GIROS (FR) JORIS RIBBENS (BE)  KOEN SELS (BE) GEORGE ‘TOET’ SMITS (BE) KONRAD SMOLENSKI (PL) JORIS VAN DE MOORTEL (BE) BEN VAN DEN BERGHE (BE) FLORIS VAN HOOF (BE) RICHARD T. WALKER (UK)

DE LAATSTE SHOW 24 SEP 2016 – 13 NOV 2016
MICHAEL BALLOU, PIERRE BASTIEN, JENS BRAND, THOMAS BROADBENT, JESSE CREMERS, WERNER CUVELIER, LIEVE D’HONDT, JOHAN DE WILDE, JOHAN DE WIT, HELMUT DICK, REINHARD DOUBRAWA, BENOÎT FÉLIX, FREDERIC GEURTS, MARC NAGTZAAM, BAS SCHEVERS, RINUS VAN DE VELDE, HANNELORE VAN DIJCK
PATRICK VANDEN EYNDE , HANS VERHAEGEN, ADRIAAN VERWÉE, KRIS VLEESCHOUWER, PETER MORRENS & RIK DE BOE


2017

TWEETS 19 MAY 2017 – 21 MAY 2017
19-21 MEI (Antwerp Art Weekend)
Nieuw Zuid – Jos Smolderenstraat 15, Antwerpen

ZZAJ 24 SEP 2017 – 12 NOV 2017 Zwaneberg Heist op den Berg
Pierre Bastien (FR) – Karin Borghouts – Geert Clarisse – Johan De Wilde – Reinhard Doubrawa (DE) – Walter Hermans – Bart Maris – Phill Niblock (US) – Ben Van den Berghe – Bruno Vandenberghe – Patrick Vanden Eynde – Klaas Vanhee – Catherine Ross & Taylor Haskins (US) – Batia Suter (CH)

 


publications Voorkamer vzw

Alom & Hiernevens (’97) kartonnen doos – 23/33 cm H 6 cm – blauwdruk + postkaarten in kleur

Onix Shoe (’99) in samenwerking Experimental Intermedia Gent 35 pagina’s – formaat 14/14cm – zwart wit

Puddles 2001 in samenwerking met Künstlerhaus Dortmund , Experimental Intermedia Gent en W Cube Tokyo.

IM, on very special brief occasions (‘02) Flacc Genk en EI Gent tekst René Van Peer en Guy De Bièvre blz 16 – formaat 21,5/28cm – kleur

Zuster S, begina – kunstenaars en begijnhoven (‘02) samenwerking met Liers Genootschap voor kunst en geschiedenis tekst Marc Mees – Luk Lambrechtblz 240 – formaat 15/21 cm – kleur en zwart- wit afbeeldingen

Beeld in park (‘03) in samenwerking Maalbeek tekst Isabelle de Vischer- Lemaitre + tekst Pieter T’jonck blz 32 – formaat 21/21cm – kleur

Publicatie ‘ellips’ van Frederic Geurts en ‘still landschaft’ van Jens Brand (’03) tekst Francis Smets liporello – formaat 20/70 cm – kleur

‘zie tekening’ (’04) ism Stedelijk Museum Wuyts- Van Campen en Baron Caroly tekst Wouter Coolens – Luc Coenen blz 256 – formaat 21,5/15,5 cm – kleur

Wim Cuyvers ‘text on text’ (’05) ism Stroom Den Haag nederlandse en engelstalige versie blz 168 – formaat 14/21 cm

Dirk Zoete – publicatie nav tentoonstelling op de heilige geest site, Lier tekst Christine Vuegen blz 28 – formaat 29,5/21 cm – kleur

10 + 2,5 jaar/years Voorkamer” (2009) blz500 – formaat 17/23 cm – kleur

Werner Cuvelier (2009) Van feiten naar Kunst : tekst Wouter Coolens blz 50 – formaat 15/21cm – full colour

Sven ’t Jolle – The Good Sheperd coproduction with Posture editions  blz 96 – full colour